Ne der Bu? nederbu

Nederbu.com Günlük Güncel Bilgi

Ana Sayfa >> Haberler

Yazıcıoğlunun Ölümüne Suikast Dedi Başbakan Yardımcısı

Yazıcıoğlunun Ölümüne Suikast Dedi Başbakan Yardımcısı
Yazıcıoğlunun Ölümüne Suikast Dedi Başbakan Yardımcısı
Emrullah İşler, helikopter kazasında ölen Yazıcıoğluya ilgili "Yazıcıoğlu suikastında devlet içindeki çetelerin etkisi olduğunu düşünüyorum" dedi.
Seçime sayılı günler kala ses kayıtları ardı ardına yayınlanırken, konuşulan son iddia da Muhsin Yazıcıoğlu ile ilgili. Sosyal medya, 30 Mart öncesi, gizemini hala koruyan Yazıcıoğlunun ölümüyle ilgili şok ses kayıtları ve belgelerin çıkacağı iddialarıyla çalkalanıyor.

Bu iddia, Başbakan Yardımcısı Emrullah İşlere soruldu. İşlerin konuyla ilgili yaptığı açıklama kafaları daha da karıştırdı. Çünkü İşler, kazayla ilgili bugüne kadar hiç resmi bir ağızdan açıklanmayan "suikast" kelimesini kullı.

Bayrak satın al Bayraksepeti.com.tr
Hit:3255

  

Yapılan Yorumlar

ÖLÜMÜ ÜZERİNDEKİ SİS BULUTLARI HALA DAĞILMADI
ÖLÜMÜ ÜZERİNDEKİ SİS BULUTLARI HALA DAĞILMADI Büyük Birlik Partisinin (BBP) eski genel başkanı Muhsin Yazıcıoğlunun ölümü üzerindeki sis bulutları henüz dağılmadı. Önceki yerel seçimde Kahramanmaraştaki mitinginlerin ardından Yozgata giderken helikopterinin düşmesi sonucu Yazıcıoğlu ve 5 kişi hayatını kaybetmişti. Helikopter enkazı ve cesetlere 48 saat sonra ulaşıldı. Aradan geçen 5 yılda olay aydınlanamadığı gibi şüpheler de birikti.
Ekleyen:ALİ (9.3.2014 23:50:25)
YAZICIOĞLU SUİKASTINDA DEVLET İÇİNDEKİ ÇETELERİN ETKİSİ VAR
Sayın Başbakanımızın da rahmetli Muhsin Yazıcıoğlunu ne kadar sevdiğini, ilişkilerinin ne kadar iyi olduğunu dünya alem bilmekte. Bu yapılar ortaya çıktıktan sonra doğrusu ben düşünmedim değil, rahmetli Yazıcıoğlunun suikastında devlet içindeki çetelerin etkisi olduğunu düşünüyorum. Ama olayları farklı yöne çekmek ve seçim öncesinde sansasyon yaratmak için de birtakım iddialarda bulunacaklarını zaten bekliyoruz. Fakat bugünden sonra ortaya dökülen bilgiler ve çıkan gerçekler karşısında milletimiz hakikatleri gördü. Bundan sonra bu tür karalama, tehdit ve şantajların milletin nezdinde itibarı olmayacağını düşünüyorum."
Ekleyen:ALİ (9.3.2014 23:49:59)
30 MARTA KADAR HER TÜRLÜ KARALAMA KAMPANYASINA KALKIŞACAKLAR"
Seçime kadar artık her türlü karalama, tehdit, montaj, şantaj hepsi sahneye konulacak diye bekliyorum. Çünkü paralel yapı için 30 Mart seçimleri onlar açısından da ölüm kalım meselesi haline geldi. 30 Martta Ak Parti yeniden milletten güven alarak güçlü bir şekilde çıkarsa kendilerinin sonunun geleceğini biliyorlar çünkü bu yapıyla şu an Türkiye Cumhuriyetinde mücadele eden yegane güç AK Parti. Dolayısıyla onlar için biz büyük bir tehdit oluşturuyoruz ve 30 Marta kadar her türlü karalama kampanyasına kalkışacaklar
Ekleyen:ALİ (9.3.2014 23:49:31)

Yorum Ekle

Başlık
Ekleyen Ad Soyad
Ekleyen E-Posta
Yorum
Güvenlik Kodu