Ne der Bu? nederbu

Nederbu.com Günlük Güncel Bilgi

Ana Sayfa >> Ülke Bayrakları

Abhazya Bayrak

Abhazya Bayrak
Abhazya Bayrak
Soçi, Rusya Devlet Başkanı Medvedev, Abhazya ve Güney Osetyanın bağımsızlıkları ile ilgili olarak, Milli Güvenlik Konseyini toplantıya çağırdı.

Medvedev, toplantının ardından yaptığı açıklamada, Abhazya ve Güney Osetyada yapılan halk referumlarını ve Rusya Parlamentosunun alt kanadı Duma ve üst kanadı Federasyon Konseyinin aldığı kararları göz önünde bulundurarak, Abhazya ve Güney Osetyanın bağımsızlıklarını kabul ettiğini ve kararnameyi imzaladığını açıkladı.

Bayrak satın al Bayraksepeti.com.tr
Hit:2938

  

Yapılan Yorumlar

Gürcistan’ın Abhazya’ya
Gürcistan’ın Abhazya’ya Gürcistan’ın Abhazya’ya saldırmaya çalışacağına dair her zaman risk bulunuyor. Son yıllarda bunun için hazırlıklar yaptık. Gürcistan’a asla güvenmedik ve Güney Osetya olaylarından sonra da güvenmiyoruz.
Ekleyen:ali (6.3.2014 18:29:45)
Cevap:Abhazya Bayrak
Evet bugün Kodor Vadisi ve Gürcistan sınırına yakın Gal Bölgesi dahil bütün Abhazya’yı tamamen kontrol ediyoruz.
Ekleyen:ali (6.3.2014 18:28:57)
Abhazyanın tanınma şansını artırdı
Savaş Abhazyanın tanınma şansını artırdı Sohum, Abhazya Dışişleri Bakan Yardımcısı Maxim Guncia, Ajans Kafkas’a verdiği demecinde Gürcistan’ın Güney Osetya’ya saldırarak Kafkasya’da başlattığı savaşın bağımsızlığın tanınması konusunda Abhazya’nın önünü açtığını söyledi. Guncia, Abhaz güçlerinin Gürcü güçlerini kovup ele geçirdiği Kodor ve İngur boyunu Rusların yardımı olmaksızın kontrol ettiklerini belirtirken olası bir tehditte Kuzey Kafkasya’nın desteğine güvendiklerinin altını çizdi. İşte Guncia’nın kısa ve öz yanıtları: Abhazların Kodor ve Abhazya ile Gürcistan arasındaki İngur Nehri boyunca sınırı tamamen kontrol altına aldığı söylenebilir mi?
Ekleyen:ali (6.3.2014 18:28:23)

Yorum Ekle

Başlık
Ekleyen Ad Soyad
Ekleyen E-Posta
Yorum
Güvenlik Kodu